Pikniki: Przykładowe scenariusze

PIKNIK NAUKOWY – Na tym pikniku powitamy naukowców (gości), którzy przybędą podzielić się swoją wiedzą. Przez cały dzień będą przeprowadzać doświadczenia z różnych dziedzin nauki. Naukowcy będą zgłębiać świat między innymi chemii, fizyki, przyrody. Dla najbardziej wytrwałych naukowców, ciekawych świata i nauki wręczymy Noble w różnych kategoriach.

 

 

PIKNIK FILMOWY – W tej konwencji nasz piknik stanie się jednym wielkim planem filmowym! Zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli przemienić się w: reżyserów, operatorów dźwięku, scenarzystów, operatorów kamer itd. jednym słowem produkcja filmowa pełną parą!

Przywieziemy profesjonalny sprzęt, którym każdy będzie mógł się zapoznać i popracować, pod okiem profesjonalnych aktorów i reżyserów będziemy nagrywać sceny z filmów.

Nasz dyżurny dziennikarz filmowy, podczas pikniku będzie zbierał wywiady ze znanymi postaciami ze świata filmu (pracownicy firmy), które tak licznie przybędą na nasz piknik filmowy. Świat filmowy przygotuje się na to wydarzenie z dużą chęcią i niecierpliwością. Całość zmontujemy tak abyście po pikniku mogli Państwo w przyszłości.

 

 

 

PIKNIK AMERYKAŃSKI – Tego dnia przeniesiemy się do Stanów Zjednoczonych i spędzimy go w prawdziwie amerykańskim stylu. Podczas podróży za ocean będziemy poznawać kulturę, pasje i zabawy, które kochają prawdziwi amerykanie. Atrakcje, które przygotowaliśmy dla Państwa sprawią, że uczestnicy na tych kilka godzin przeniosą się trochę do zaczarowanego świata wyobraźni. Na ten dzień dzieciaki zostaną prawdziwymi skautami, a dorośli będą odkrywać swój amerykański sen.

 

 

PIKNIK PRL – piknik w konwencji szalonych czasów PRLu. Okres ten pełen absurdów i nonsensownych rozwiązań po dzień dzisiejszy jest powodem do wielu żartów. Filmy Barei takie jak Miś czy Rejs oglądaliśmy nie jeden raz uśmiechając się szeroko. Wspólna niezapomniana zabawa oparta na integracji i wspólnej rywalizacji w konkurencjach stylizowanych na epokę PRLu. Zapewniamy, że spędzicie ten dzień z uśmiechem nieraz zaskoczeni naszymi pomysłami i konkursami!

 

 

 

PIKNIK RYCERSKI – Wspólna podróż w czasie do epoki średniowiecza. Waleczni rycerze, ciężkie zbroje, lśniące miecze, degustacje miodów, catering z pieczonym świniakiem – to wszystko po to, aby dać Państwu okazje do niezapomnianej zabawy i stworzyć prawdziwie średniowieczne obozowisko.

 

 

 

PIKNIK PIŁKARSKI – Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej będą wspaniałą okazją do aktywnego, sportowego spędzania czasu na pikniku. Rozgrywki w piłkę nożną oraz możliwość wzięcia udziału w konkursach i zabawach popularnych w innych krajach, które biorą udział w Mistrzostwach Świata w tym roku sprawia, że piknik piłkarski to wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu.

 

 

MEGA GIGANCI - Wspólna nietuzinkowa zabawę piknikowa skierowaną zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych uczestników, z możliwością zmierzenia się z największym w Europie torem przeszkód! Największe dmuchańce, ciekawe konkurencje oraz wyzwania, które przed Państwem postawimy, sprawią, że ten dzień na długo zapadnie w pamięci uczestników!

Każdy z uczestników może poczuć się jak prawdziwa gwiazda telewizji, gdyż zaprezentowane poniżej konkurencje były już prezentowane podczas programu telewizyjnego! To prawdziwe show!

 

 

PIKNIK COUNTRY – Jeżeli lubisz muzykę country, popisy jazdy konnej, konkurencje strzeleckie. Jeśli chciałbyś się przenieść do świata prawdziwego westernu to dobrze trafiłeś! Wioska indiańska, ujeżdżanie byka, dojenie krowy i poszukiwanie złota to tylko kilka atrakcji, które przygotujemy dla Ciebie na pikniku w stylu Country. Będzie niesamowicie!

 

PIKNIK EKOLOGICZNY – W tym scenariuszu aby było ciekawie, naukowo i dynamicznie zdecydowaliśmy się na połączenie sportu z ekologią i dzięki temu podnosimy świadomość społeczną ekologii, gramy, rzucamy, tworzymy i kreujemy! Niektóre nasze zabawy sięgają aż jaskiniowców, których również możecie spotkać!

 

DROGA DO ELDORADO - Tego dnia przeniesiemy się do Ameryki Południowej
i spędzimy go w prawdziwie południowym stylu. Podczas podróży na inny kontynent będziemy poznawać kulturę, pasje i zabawy, które kochają mieszkańcy Ameryki Południowej. Atrakcje, które przygotowaliśmy dla Państwa sprawią, że uczestnicy na tych kilka godzin przeniosą się trochę do zaczarowanego świata wyobraźni. Pełna temperamentu zabawa wciągnie do zabawy zarówno dzieci jak i dorosłych.

Będzie energetycznie, kolorowo z uśmiechem i południową energią!

 

Pamiętaj! Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, którzy zadbają o komfort i bezpieczeństwo uczestników zabawy!