Referencje

Marcin Siciński | SWM POLAND

Podczas imprezy zespół Pani Katarzyny zadbał o każdy szczegół, dzięki czemu bal został zapamiętany jako wyjątkowe wydarzenie. Pragnimy również zanaczyć, że współpraca układała się bardzo profesjonalnie na każdym etapie przygotowania i realizacji projektu.
Rekomendujemy współpracę z Agencją Chilli Event z Łodzi, która jest gwanacją kreatywności, elastyczności i profesjonalizmu. Jej wybór to pewność profesjonalnych eventów i zadowolenia uczestników.

Sylwia Sałek | Transition Technologies S.A.

Każda oferta była profesjonalnie przygotowana i obejmowała następujce elementy: przygotowanie scenariusza imprezy, wybór lokalizacji wraz z cateringiem, dobór atracji, scenografii oraz obsługę.
Współpraca z Agencją za każdym razem jest w pełni udana i w pełni satysfakcjonująca, czego efektem są wysokiej jakości eventy, które przygotowane są w najdrobniejszych szczegółach. Polecamy Chilli Event jako sprawdzonego partnera biznesowego przy przygotowaniu i realizacji różnego rodzaju eventów.

Katarzyna Mikołajczyk | Nordea Bank Polska S.A.

Jakość, zaangażowanie oraz elastyczność wykonywanych przez agencję usług jest wysokim poziomie co przekłada się na zadowolenie gości biorących udział w przeprowadzonych przedsięwzięciach. Biorąc pod uwagę doświadczenie we współpracy chciałąbym zarekomendować agencję Chilli Event jako profesjonalistę oraz polecić ją wymagającym firmom chcącym kompleksowo zorganizować imprezę.

Katarzyna Dietrich | Deante

Chciałabym serdecznie podziękować agencji Chilli Event za pomoc w przeprowadzeniu cyklu wyjazdów szkoleniowych oraz imprez rozrywkowych, towarzyszących wyjazdom szkoleniowym Naszych Kontrahentów. Zespół pracowników firmy Chilli Event w sposób profesjonalny wywiązał się z realizacji całego przedsięwzięcia, przyczyniając się do sukcesu całego programu szkoleniowego. Umiejętności i profesjonalizm organizatora oraz entuzjazm pracowników pozwoliły stworzyć nam wspólnie niezwykle miłą i przyjazną atmosferę.