Impreza firmowa dla pracowników

Miejsce: 
Łódź, Browar Księży Młyn

Nasz Klient, jedna z łódzkich firm kilka razy w roku zleca nam przygotowanie popołudniowo - wieczornej imprezy firmowej. Do zadań agencji Chilli Event należy znalezienie lokalizacji, w której w komfortowych warunkach można przeprowadzić konferencję dla grupy 120 – 130 osób, opracownie koncepcji kreatywnej imprezy firmowej, znalezienie odpowiedniej do realizacji lokalizacji, oraz zaproponowanie atrakcji, które uatrakcyjnią gościom planowany wieczór.

W przypadku tego konkretnego Klienta, opracowaliśmy i zrealizowaliśmy 12 cyklicznych konferencji połączonych z wieczornymi imprezami firmowymi oraz imprezami integracyjnymi, które miały bardzo różny przebieg oraz charakter. Przy tak wielu realizacjach dla jednego Klienta zespół event managerów, z dużym zaangażowaniem musi poszukiwać nowych kreatywnych pomysłów, które będą nadal atrakcyjne dla Klienta i jego zespołu.

Poczatkowo goście spotkali się w sali konferencyjnej jednego z łódzkich hoteli, gdzie odbyłą się kilku godzinna wewnętrzna konferencja. Następnie przyszła kolej na część nieoficjalną.

Opisywany event został zorganizowany w sali bankietowej znajdującej się nad jedną z łódzkich restauracji. Kolacja i menu zostały przygotowane wg autorskiego menu szefa kuchni, który na długo zapadł w pamięć naszym gościom. Wystrój sali, nakrycia i dekoracje stołów uzupełniały całości wrażenia tej uczty dla podniebienia. Jedną z atrakcji był pokaz barmański połączony z nauką robienia drików przez profesjonalnych barmanów. Możliwość skorzystania z profesjonalnych produktów, i śiweżych owoców oraz ziół. Szeroka wiedza, komunikatywność i chęć dzielenia się nią z gośćmi sprawiły, że powstałe autorskie drinki były prawdziwą atrakcją dla uczestników. Polecamy takie warsztaty na wieczorne imprezy, jako ciekawą zabawę dla gości.  Muzyka i tańce do późnych godzin nocnych towarzyszły naszym gościom, a wspaniałe humory pozostały na długo po powrocie z eventu.

 

Sprawdź naszą ofertę imprez firmowych!