Impreza integracyjna

Miejsce: 
Stryków

Imprezy integracyjne i wyjazdy integracyjne są jedną z naszych najbardziej ulubionych form współpracy z Klientami. Dzięki niej możemy obserwować zachodzące pomiędzy ludźmi zmiany. Na naszych oczach ludzie otwierają się na siebie, nawiązują relacje, zaczynają współpracować w zespole. Tak było i przy okazji realizacji tego projektu.
Klient zlecił naszej agencji Chilli Event przygotowanie propozycji organizacji imprezy integracyjnej dla 50 osobowej grupy pracowników. Uczestnicy pracowali w różnych oddziałach tej samej firmy, ale na terenie całego kraju. Organizatorowi zależało na wzajemnym poznaniu się uczestników, nawiązaniu przyjaznych relacji i dobrej zabawie. Stryków został wybrany, jako najlepsze pod kątem logistycznym miejsce do realizacji tego projektu. Aby zrealizować wyznaczony cel przygotowaliśmy kilka różnych propozycji kreatywnych, spośród których nasz Klient wybrał, tą, która najbardziej trafiała w jego oczekiwania. Opracowaliśmy również zestaw zadań, które zespoły musiały wykonać i które połączyliśmy ze specjalnie opracowaną na potrzeby tego projektu propozycją kreatywną, czyli taką, która wprowadziła nasze zadania w pewną interesującą scenerię. Zadania przygotowane były w taki sposób, aby wprowadzić dobry humor i rozluźnienie do zespołu, ale do ich wykonania potrzebna była taktyczna analiza faktów, kreatywność, talent aktorski i szybkość. A najważniejsza była praca zespołowa, komunikacja i zdolność podejmowania decyzji przez zespół.
Przebieg całej gry integracyjnej skoordynował i poprowadził Michał, jeden z bardziej doświadczonych członków naszego zespołu, zajmujący się realizacją gier integracyjnych w Chilli Event.
Spotkanie integracyjne przebiegło w bardzo fajnej atmosferze, uczestnicy bardzo dobrze się bawili, a zaplanowany przez Klienta cel został zrealizowany.

Sprawdź ofertę naszych imprez integracyjnych!