Impreza integracyjna - PAINTBALL

Miejsce: 
Pole paintballowe pod Łodzią

Do zadań Chilli Event należało przygotowanie pomysłów na imprezę integracyjną, znalezieniem odpowiedniej lokalizacji i odpowiedniego żołnierskiego cateringu. Jeden z naszych Klientów, w zespole zatrudnia większość mężczyzn. Zależało mu na przygotowaniu imprezy integracyjnej dla 100 osób w okolicach Łodzi, jednak miała to być integracja w terenie. Panowie chcieli się mocno zmęczyć, ubrudzić i poczuć adrenalinę. Zaproponowaliśmy rozegranie konkretnych scenariuszy w paintballu połączonym z offroadem. Event odbył się na prawdziwym poligonie wojskowym.

Uczestnicy rozgrywali przygotowane scenariusze w lesie, wśród pagórków, strumyka i bunkrów. Chętnym zapewniliśmy wycieczki offroad wojskowym samochodem terenowym.

Wieczorem przy ognisku wspólna zabawa, przy muzyce, pieczenie kiełbasek i pyszne wojskowe jedzenie przygotowane przez catering.

Przygotowując program imprezy integracyjnej dbamy o to, aby zbadać potrzeby i cele, które nasi Klienci chcą osiągnąć. Przygotowujemy rozwiązania, które umożliwiają ich realizację.

 

Sprawdź ofertę imprez integracyjnych organizowanych przez naszą agencję!