Piknik rodzinny dla pracowników

Miejsce: 
Stadion MOSIR w Ostrołęce

Bardzo lubimy organizowanie pikników rodzinnych, to czas dla rodziny, dużo śmiechu i radości wśród dzieci, a u rodziców uśmiech i relaks. Dla całych rodzin wspólnie spędzony czas.

1600 osób Chilli Event miało okazję gościć na pikniku rodzinnym w Ostrołęce. Naszymi gośćmi byli pracownicy i dzieci pracowników jednego z największych ostrołęckich pracodawców.

Nasz Klient powierzył nam kompleksowe opracowanie i przeprowadzenie rodzinnego pikniku firmowego w podziale na dwa bloki: dzienny i wieczorny.

Do naszych zadań należało opracowanie trzech koncepcji kreatywnych pikniku, dostarczenie urządzeń w tym dmuchańców, przeprowadzenie animacji i gier sportowych, dostarczenie cateringu, infrastruktury cateringowej, namiotów, dużej sceny, nagłośnienie terenu, ochrony, służb medycznych, toalet.

Piknik był podzielony na dwa bloki, część rodzinną i wieczorem dla dorosłych.

Koncepcja pikniku z części rodzinnej oparta była o sport i rywalizację sportową pomiędzy rodzinami, uczestnicy, którzy brali udział w zabawach i konkursach mieli szansę na zdobycie dużej ilości nagród. Zabawy były zespołowe, dobrane w taki sposób, aby z aktywności / atrakcji mogli się cieszyć zarówno dorośli jak i dzieci będące w różnym wieku.

Hala namiotowa, która była ustawiona na terenie stadionu oraz duża ilość parasoli chroniły naszych uczestników przed deszczem i słońcem, profesjonalna ochrona i służby medyczne dbały o bezpieczeństwo gości.

Catering jak zawsze stanął na wysokości zadania, na stołach piękne piknikowe obrusy i drobne dekoracje kwiatowe, a szef kuchni przygotował prawdziwą ucztę dla podniebienia. Pyszne dania grillowe, sałatki, zupy, owoce, domowe ciasta oraz specjalnie przygotowane menu dla najmłodszych.

Wieczorem w części pikniku przeznaczonej dla dorosłych uczestników zagrał zespół coverowy, przy muzyce, którego nasi goście bawili się o późnych godzin nocnych.

Pomimo deszczowej pogody piknik odbył się ze wszystkimi założonymi atrakcjami, a goście licznie przybyli na teren stadionu. Dziękujemy za wspólną zabawę!

 

Sprawdź naszą ofertę pikników firmowych!