Rodzinny piknik firmowy

Miejsce: 
Łódź, Stadion Start

W „80 dni dookoła świata” piknik firmowy o takiej tematyce przygotowaliśmy dla naszego Klienta. Piknik był zaplanowany i zrealizowany dla 800 uczestników zarówno dorosłych jak i dzieci. Do zadań agencji Chilli Event należało wymyślenie i opracowanie koncepcji kreatywnej dla tego pikniku, następnie zaplanowanie atrakcji i ich realizacja.

To był wspaniały piknik firmowy, uczestnicy mieli bardzo bogatą ofertę atrakcji do wyboru, różnego rodzaju dmuchańce, zjeżdżalnie w kilku rozmiarach, place zabaw, trampoliny, ścianę wspinaczkową. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ogromną strefę animacyjną z najróżniejszymi atrakcjami. Zadania związane z krajami, które wspólnie z Klientem wybraliśmy do realizacji były dodatkową atrakcją dla uczestników. Dla dorosłych uczestników jako główny punkt programu zorganizowaliśmy całodniowy turniej piłkarski. Drużyny rywalizowały w systemie pucharowym. Atrakcje były tak dobrane, aby uczestnicy we wszystkich grupach wiekowych mogli aktywnie spędzić dzień.

Duża hala namiotowa z podłogą, w której stanęły ławy i stoły, a dookoła parasole, wspaniale się prezentowała. Zapewniła miejsca siedzące praktycznie wszystkim uczestnikom. Na scenie grał zespół coverowy, do późnego wieczoru goście tańczyli przy największych przebojach tego lata.  

W trakcie eventu catering przygotował pyszne jedzenie, dużo pysznego grilla, świeżych sałatek i innych zdrowych smakołyków dla dorosłych i dzieci, dzięki czemu każdy gość mógł znaleźć coś dla siebie. Istotnym akcentem był tort z bitej śmietany dla 800 osób, który wyglądał i smakował wyjątkowo.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwał zespół karetki, który przez cały czas był do dyspozycji gości i licencjonowani ochroniarze.

Dbamy o to aby każdy przygotowany przez nas piknik był wyjątkowy i niepowtarzalny, nasze oferty dostosowujemy do potrzeb konkretnych Klientów. Dzięki temu otrzymujesz usługę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

 

Sprawdź naszą ofertę pikników firmowych!