Najlepsze atrakcje na imprezach dla dzieci

Dzieci uwielbiają się bawić, a zachęcenie ich do szalonych harców nie jest zbyt trudną sztuką. Pewnym wyzwaniem może jednak okazać się skupienie ich uwagi na dłużej i zorganizowanie im zajęć, które pochłoną je na dłuższy czas. Podczas imprez organizowanych z myślą o najmłodszych można puścić wodze fantazji i zorganizować atrakcje, które pozostaną w pamięci milusińskich na długo. Poznaj propozycje agencji Chilli Event!
 

Niezawodne i sprawdzone dmuchańce

Czy piknik w Łodzi lub jakimkolwiek innym mieście, na którą zapraszane są pociechy pracowników i odbywa się ona na wolnym powietrzu, mógłby się obyć bez dmuchanych zamków? Ta atrakcja jest uwielbiana przez maluchy i w ogóle nie trzeba ich namawiać do tego, by z niej skorzystały. Skakanie po zjeżdżalniach rozładowuje nadmiar energii, jaka kipi w najmłodszych, a poza tym jest zdrową i rozwijająca koordynację aktywnością. Rodzajów dmuchanych placów zabaw jest bardzo wiele, począwszy od niewielkich, odpowiednich dla kilku osób, a na dużych, posiadających rozbudowaną i urozmaiconą konstrukcję, skończywszy. 

Pikniki tematyczne – moc atrakcji dla najmłodszych

Bardzo ciekawym pomysłem na urozmaicenie imprez dla dzieci są organizowane w ich ramach tematyczne pikniki. I tutaj możliwości są niemal nieograniczone. Dla milusińskich bardzo ciekawym doświadczeniem może być uczestniczenie w piknikach naukowych, podczas których mają możliwość  brania udziału w różnego rodzaju doświadczeniach i spotkaniach z naukowcami wprowadzających ich w tajniki fizyki, chemii czy szeroko rozumianego świata przyrody. Warto także stworzyć dla najmłodszych filmowe miasteczko, w którym będą mieli okazję spróbować swoich sił w pracy za kamerą, w charakterze aktora czy charakteryzatora. Dobrym pomysłem jest również organizacja imprezy dla dzieci z zabawami związanymi z ekologią i zdrowym trybem życia. W ten sposób dzieci nie tylko spędzą ciekawie czas, ale zdobędą też cenną wiedzę, jak na co dzień mogą dbać o otaczającą nas przyrodę i ograniczać zużycie wody, prądu i ilości produkowanych śmieci.

Malowanie twarzy, wypożyczalnia strojów i kącik artystyczny

Dzieci uwielbiają się przebierać i wcielać w swoich ulubionych superbohaterów czy postaci z bajek. Dobrym pomysłem na to, aby imprezy organizowane w Łodzi czy Warszawie były przyjemnością także dla nich, jest stworzenie im możliwości wypożyczenia strojów. Uzupełnieniem tej atrakcji dla dzieci jest malowanie twarzy przez animatorów. Oprócz tego, że najmłodsi bardzo lubią być malowani, to sami także chętnie oddają się artystycznym aktywnościom. Nasze doświadczenie pokazuje, że rozstawienie dla stołów, przy których najmłodsi będą mogli malować, wycinać, rysować, naklejać i po prostu tworzyć to zawsze dobry pomysł. Ta atrakcja jest o tyle ciekawa, że można z niej korzystać tak wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu (oczywiście pod warunkiem sprzyjającej pogody). Warto dodać, że w skład zespołu Chilli Event wchodzi doświadczony personel animacyjny. Wieloletnia praktyka pozwala im spełniać marzenia pociech i wzbudzać w nich radość podczas każdej imprezy. 
 
Tych kilka propozycji to zaledwie kropla w morzu pomysłów, jakie mogą sprawić, że organizowane przez nas eventy będą urozmaicone i ciekawe. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty!